Sidorbord

Sidorbord
Sidorbord
Sidorbord
Sidorbord
Sidorbord
Sidorbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDOBORD, 1980/90-tal, stomme i förkromat stål, toppskiva med glas, höjd ca

Bruksslitage, mindre repor och bruksspår kring stommen

712184

2019-12-10