Rörstrand Ostindia

Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖRSTRAND, 46 dlr, "Ostindia", porslin, bestående av: 11 mattallrikar, 12 assietter, 10 kaffekoppar med fat, 8 tekoppar med fat, askfat, gräddkanna, sockserskål med lock

Smärre bruksslitage, 7 mattallrikar med mindre nagg, 2 kaffekoppar utan fat medföljer

712186

2019-12-10