Gunnar Lampa Utsikt mot Riddarholmen
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR LAMPA (1873-1952): Utsikt mot Riddarholmen, signerad och daterad Gunnar Lampa 1941 samt signerad och daterad a tergo, olja på pannå, 31,5x40 cm
Svensk privatsamling
(Stockholmsbilder)
712199
2019-12-09