Gunnar Lampa Utsikt mot Riddarholmen

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR LAMPA (1873-1952): Utsikt mot Riddarholmen, signerad och daterad Gunnar Lampa 1941 samt signerad och daterad a tergo, olja på pannå, 31,5x40 cm

Svensk privatsamling

(Stockholmsbilder)

712199

2019-12-09