Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTA HOLMBERG (1900-1982): Vy från Fjällgatan på Södermalm, signerad Asta Holmberg, olja på duk, 32,5x46,5 cm

Svensk privatsamling

(Stockholmsbilder)

712201

2019-12-09