Edvin Jansson Skeppsholmen

Edvin Jansson Skeppsholmen
Edvin Jansson Skeppsholmen
Edvin Jansson Skeppsholmen
Edvin Jansson Skeppsholmen
Edvin Jansson Skeppsholmen
Edvin Jansson Skeppsholmen
Edvin Jansson Skeppsholmen
Edvin Jansson Skeppsholmen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN JANSSON (1900-tal): Skeppsholmen och Blasieholmen sedd från Strandvägen, signerad och daterad Edvin Jansson -34, olja på pannå, 28x37 cm

Svensk privatsamling

(Stockholmsbilder)

712202

2019-12-09