John Malm Söderprofilen tagen från af Chapman

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN MALM (1900-1968): Söderprofilen tagen från af Chapman, Skeppsholmen, signerad J Malm och på baksidan daterad 15/9 -55, olja på duk, 38x46 cm

Svensk privatsamling

(Stockholmsbilder)

712208

2019-12-09