Skolbänk med stol
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SKOLBÄNK SAMT STOL 1900-talets första hälft, furu med detaljer i gjutjärn, bordet höj- och sänkbart, bordets höjd ca 68 cm, stolens höjd ca 70 cm
stolen förstärkt undertill, något ostadig, slitage
712229
2019-12-21