Skolbänk med stol

Skolbänk med stol
Skolbänk med stol
Skolbänk med stol
Skolbänk med stol
Skolbänk med stol
Skolbänk med stol
Skolbänk med stol
Skolbänk med stol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKOLBÄNK SAMT STOL 1900-talets första hälft, furu med detaljer i gjutjärn, bordet höj- och sänkbart, bordets höjd ca 68 cm, stolens höjd ca 70 cm

stolen förstärkt undertill, något ostadig, slitage

712229

2019-12-21