David Rosén, matbord, Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAVID ROSÉN, matbord, Nordiska Kompaniet, Stockholm 1950-tal, modellen formgiven 1953, mahogny, en nedfällbar klaff, märkt undertill 48453, höjd 74, 170 x 90, total längd 225 cm
slitage
712234
2019-12-15