David Rosén, matbord, Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVID ROSÉN, matbord, Nordiska Kompaniet, Stockholm 1950-tal, modellen formgiven 1953, mahogny, en nedfällbar klaff, märkt undertill 48453, höjd 74, 170 x 90, total längd 225 cm

slitage

712234

2019-12-15