Blomlåda

Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMLÅDA, String, 1900-talets mitt, teakfanér samt ställning i gummiklädd metall, bottenplatta i zink, höjd ca 65 samt längd 81 cm

Två ben något böjda, bruks och åldersrelaterat slitage

712251

2019-12-10