Stol 1700-tal

Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1700-tal, rokoko, vitmålad, skuren dekor, fotavslutningar i form av claw and ball, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, rygg med lagning

712258

2019-12-12