Poul Volther dagbädd Scandinavian Modern
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POUL VOLTHER, "Diva", dagbädd, Gemla Fabriker AB, Diö,1960-tal, modell 981, stomme i ek och bok, blå klädsel, etikettmärkt, längd 198x108 (utfälld), sitthöjd 43 cm
Brukslitage, smärre ytskador, klädsel med fläckar
712259
2019-12-09