Poul Volther dagbädd Scandinavian Modern

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL VOLTHER, "Diva", dagbädd, Gemla Fabriker AB, Diö,1960-tal, modell 981, stomme i ek och bok, blå klädsel, etikettmärkt, längd 198x108 (utfälld), sitthöjd 43 cm

Brukslitage, smärre ytskador, klädsel med fläckar

712259

2019-12-09