Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FRANSISCO COCOLILO (COCU LILO) (1895-1978): "Rio", olja på duk, bildmått 40x50 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelyr, smärre fläckar
712269
2019-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner