Fred Salmson

Fred Salmson
Fred Salmson
Fred Salmson
Fred Salmson
Fred Salmson
Fred Salmson
Fred Salmson
Fred Salmson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRED SALMSON (född 1941): "Skobutiken", signerad och daterad 78-79, olja på duk, ca 56x46 cm

712282

2019-12-14