Åke Nilsson oljemålning
Valmis
2019-12-10
712311
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ÅKE NILSSON (född 1935): Komposition, signerad ÅN, olja på duk, ca 50x60 cm