Skåp 1800-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, 2-delat, fanerat i mahogny, invändigt med hyll- och lådinredning, nederdel med lambrekängavslutning, höjd ca 200, 118x47 cm
Nycklar finns
Smärre repor och märken, nederdel med fanerbortfall
712321
2019-12-12