Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, 2-delat, fanerat i mahogny, invändigt med hyll- och lådinredning, nederdel med lambrekängavslutning, höjd ca 200, 118x47 cm

Nycklar finns

Smärre repor och märken, nederdel med fanerbortfall

712321

2019-12-12