Cremekopapr Kina

Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina
Cremekopapr Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CREMÈKOPPAR, 1 par, porslin, kina, 1700-tal, höjd ca 8,5 cm

Sprickor och nagg

712325

2019-12-10