Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets, teak, etikettmärkt Ulferts, höjd ca 45, 80x80 cm

Smärre slitage, enstaka smärre repa

712333

2019-12-10