Kerstin Hörlin-Holmqvist fåtöljer
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, (2) "Stora Adam" fåtöljer, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, textil klädsel, sitthöjd ca 39 cm
En knapp lös, slitage, fläckar, lös knapp medföljer, uttorkad stoppning
712338
2019-12-10