Kerstin Hörlin-Holmqvist fåtöljer

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, (2) "Stora Adam" fåtöljer, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, textil klädsel, sitthöjd ca 39 cm

En knapp lös, slitage, fläckar, lös knapp medföljer, uttorkad stoppning

712338

2019-12-10