Loungegrupp bambu och rotting
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LOUNGEGRUPP, 7 dlr, rotting samt bambu, 1900-talets andra hälft, bestående 6 fåtöljer i bambu och rotting, löstagpabar plymåer i vit textil, 1 bord med underede i rotting och bambu, skiva i laminat med marmorimitation, sitthöjd ca 35, höjd på bord ca 50, diamater ca 114 cm
SMärre slitage
712346
2019-12-11