Loungegrupp bambu och rotting

Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting
Loungegrupp bambu och rotting

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LOUNGEGRUPP, 7 dlr, rotting samt bambu, 1900-talets andra hälft, bestående 6 fåtöljer i bambu och rotting, löstagpabar plymåer i vit textil, 1 bord med underede i rotting och bambu, skiva i laminat med marmorimitation, sitthöjd ca 35, höjd på bord ca 50, diamater ca 114 cm

SMärre slitage

712346

2019-12-11