Piero Lissoni Kartell Italien.

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERO LISSONI, fåtölj, "Form", Kartell, Italien, grå formgjuten med benställning i förkromat stålsitt, höjd ca 32 cm

Slitage och ytskador

712349

2019-12-10