Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1930-tal, skåp med hyllor samt vitrindel, betsad björk, nyckel finns, höjd ca 134 samt 167x42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

712357

2019-12-11