Spegellampetter senempire

Spegellampetter senempire
Spegellampetter senempire
Spegellampetter senempire
Spegellampetter senempire
Spegellampetter senempire
Spegellampetter senempire
Spegellampetter senempire
Spegellampetter senempire

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för ett ljus vardera, senempire, förgyllda, skulpterade krön, dekor i pastellage, total höjd ca 52x40 cm

Renvoerade och kompletterade, dekorskador

712360

2019-12-10