Puderstol

Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUDERSTOL, 1900-tal, rokokostil, bonad björk, ben med claw and ball-avslut, sitthöjd ca 44 cm

Lagningar, fläckar, nedsutten

712363

2019-12-12