Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
300 EUR
FAT / BRICKA (TALAM), gjuten brons, Java Indonesien, 1400-/1500-tal, diameter 42,5 cm.
Smärre åldersrelaterat slitage.
712364
2019-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här