Rökbord art deco

Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1930-tal, art deco, fanerat i mahogny och björk, skiva med intarsia, höjd ca 60, 60x60 cm

Nyckel finns

Saknar glasskiva, slitage, fanerbortfall

712384

2019-12-12