Barstolar och Bord

Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord
Barstolar och Bord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSTOLAR samt BARBORD, 3 dlr, 1900-talets slut, formböjda sitsar i plast, underede i förkromad metall, barbord med skiva i lackerad MDF, stolar etikettmärkta Pedrali, höj och sänkbara stolar och bord, höjd på stolar från 60- 84, höjd på bord 87, 80x60 cm

Bruksslitage, repor på bordsskiva

712388

2019-12-11