Kai Kristaiansen, 6 stolar T21 Danmark
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, "T21", 6 stolar, Danmark, 1900-talets andra hälft, stomme i massiv jakaranda, sits och rygg i textil, sitthöjd ca 46, höjd ca 75 cm
Bruksslitage,fläckar på textil, mindre stötmärken kring stommar förekommer
712392
2019-12-11