Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
JOHAN ROHDE, uppläggningssked, sterlingsilver, modell "Konge", stämplad GEORG JENSEN & Wendel A/S, längd ca 22,5 cm, vikt 101 g
Slitage
712395
2019-12-17