Sked Georg Jensen "Konge" sterlingsilver

Sked Georg Jensen
Sked Georg Jensen
Sked Georg Jensen
Sked Georg Jensen
Sked Georg Jensen
Sked Georg Jensen

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

JOHAN ROHDE, uppläggningssked, sterlingsilver, modell "Konge", stämplad GEORG JENSEN & Wendel A/S, längd ca 22,5 cm, vikt 101 g

Slitage

712395

2019-12-17