Anna Kleberg "Cavalos & Bangalos"

Anna Kleberg
Anna Kleberg
Anna Kleberg
Anna Kleberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA KLEBERG (född 1970): "Cavalos & Bangalos", 2009, pigment print, exhibition fiber, numrerad 9/30, signerad á tergo, bildmått 40x30 cm

Ej examinerad ur ram

712421

2019-12-11