Anna Kleberg "Cavalos & Bangalos"
2019-12-11
712421
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA KLEBERG (född 1970): "Cavalos & Bangalos", 2009, pigment print, exhibition fiber, numrerad 9/30, signerad á tergo, bildmått 40x30 cm
Ej examinerad ur ram