Jonas Forslund pastell

Jonas Forslund pastell
Jonas Forslund pastell
Jonas Forslund pastell
Jonas Forslund pastell
Jonas Forslund pastell
Jonas Forslund pastell

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JONAS FORSLUND (1754-1809), tillskriven: Porträtt föreställande Elisabeth Carlheim Gyllensköld, 1770-tal, pastell, osignerad, samtida ram, bildyta ca 60x45 cm, ramen 90x60 cm

Ram med smärre färgbortfall

712423

2019-12-12