Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
PALL, stomme i svartlackerad björk, galonklädd sits, benavslutningar i mässing, 1950-tal, höjd ca 49, 30 x 53 cm
Bruksslitage, senare bemålning
712424
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här