Bobo Wallmansson oljemålning

Bobo Wallmansson oljemålning
Bobo Wallmansson oljemålning
Bobo Wallmansson oljemålning
Bobo Wallmansson oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOBO WALLMANSSON (f.1988), olja på duk, porträtt av apa, signerad, 70 x 50 cm.

712430

2019-12-12