Pablo Picasso
2019-12-12
712433
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PABLO PICASSO, efter, färglitografisk affisch, "Lundi 19.6.72.", utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, bildstorlek 49 x 37 cm.
Ej examinerad ur ram.