Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO, efter, färglitografisk affisch, "Lundi 19.6.72.", utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, bildstorlek 49 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

712433

2019-12-12