Grand tour souvenir

Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GRAND TOUR SOUVENIR i form av obelisker, 1 par, 1900-talets första hälft, olika marmorsorter, bl a rosso levanto, höjd ca 40 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Zustandsbeschreibung

Minimala nagg, slitage

712436

2019-12-11