Grand tour souvenir
Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GRAND TOUR SOUVENIR i form av obelisker, 1 par, 1900-talets första hälft, olika marmorsorter, bl a rosso levanto, höjd ca 40 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Zustandsbeschreibung
Minimala nagg, slitage
712436
2019-12-11