Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, rokokostil, svängd modell, skuren dekor, klädd i gul och rödrandig textil med blad och medaljonger, längd ca 163, djup ca 80, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage på textil

712438

2019-12-11