Soffa 1930-tal

Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal
Soffa 1930-tal

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1930-tal, klädd i blått manchestertyg, underrede i bonad björk, längd ca 245, sitthöjd 43 cm

Tyg med hål, bruksslitage, möjligen senare ben

712440

2019-12-10