Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1930-tal, klädd i blått manchestertyg, underrede i bonad björk, längd ca 245, sitthöjd 43 cm
Tyg med hål, bruksslitage, möjligen senare ben
712440
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här