Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
BORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, kakelplattor med blomsterdekor infogade i bordet, höjd ca 60, 81x30 cm
Bruksslitage, fläckar, spricka i kakeln
712444
2019-12-10