Bord med kakelplattor

Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

BORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, kakelplattor med blomsterdekor infogade i bordet, höjd ca 60, 81x30 cm

Bruksslitage, fläckar, spricka i kakeln

712444

2019-12-10