Spegel tidigt 1800-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, tidigt 1800-tal, sengustaviansk/empire, krön med rosett, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, mått ca 75x40 cm
Åldersrelaterad slitage, krackelyr, pastellagebortfall, skör krön
712459
2019-12-11