Spegel tidigt 1800-tal

Spegel tidigt 1800-tal
Spegel tidigt 1800-tal
Spegel tidigt 1800-tal
Spegel tidigt 1800-tal
Spegel tidigt 1800-tal
Spegel tidigt 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, tidigt 1800-tal, sengustaviansk/empire, krön med rosett, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, mått ca 75x40 cm

Åldersrelaterad slitage, krackelyr, pastellagebortfall, skör krön

712459

2019-12-11