Gustavsberg julservis "God Jul"

Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis
Gustavsberg julservis

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUSTAVSBERG, "God Jul", delar av matservis, 58 dlr, porslin, bestående av: 12 mattallrikar (Ø 24,5), 12 djupa tallrikar, 12 assieter, 12 glöggmuggar, 4 mindre uppläggningsfat, 1 skål, 1 kanna, 1 trearmad ljusstake, 2 mindre ljusstakar

Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma

712467

2019-12-14