Jeff Koons

Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons
Jeff Koons

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

JEFF KOONS (f. 1955), "Lips", tallrik, Coupe Plate, för Bernardaud, 2012, signerad i trycket och numrerad 825 / 2500, diam 29,5 cm.

Kuntoraportti

712482

Päivämäärä:

2019-12-23