Jeff Koons
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JEFF KOONS (f. 1955), "Lips", tallrik, Coupe Plate, för Bernardaud, 2012, signerad i trycket och numrerad 825 / 2500, diam 29,5 cm.
Kuntoraportti
712482
Päivämäärä:
2019-12-23