Bordslyster

Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLYSTER, omkring 1800, sengustaviansk, för 3 ljus, porfyimiterat skaft, förgylld stomme, behängd med prismor, höjd ca 78 cm

Sned, delar saknas, slitage, spår av el, två ljuspipa med skadad gänga

712486

2019-12-12