Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, omkring 1900, alabaster, 4 dlr, höjd ca 50 cm

Slitage, gulnad, nagg

712489

2019-12-12