Sauciere silver A. Dragsted Köpenhamn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

A. DRAGSTED, sauciere, silver, dekor med bandfläta, trähandtag, stämplad Hovjuvelerare A. Dragsted, Köpenhamn 1907, höjd 6 cm, vikt 243 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Mindre ytslitage

712494

2019-12-13