Koppar med fat

Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR med fat, 2 st., Davenport, försteällande Karl XIV Johan och Josephine, höjd ca 6,5 cm

Skador, slitage, lagningar

712495

2019-12-12